Detail na litinový dílec po nanesení a vypálení práškové barvyDetail na litinový dílec po nanesení a vypálení práškové barvy

O společnosti prášková lakovna Čermák

Prášková lakovna Čermák se sídlem v Nové Pace byla založena v roce 1993. Jejím primárním zaměřením je lakování kovových předmětů práškovymi barvami - komaxitem. V samých počátcích podnikání Práškové lakovny Čermák byly hlavním odbytištěm jejích služeb firmy z Nové Paky a jejího okolí. Jmenujme například výrobce měřící a regulační techniky ZPA Nová Paka, a.s., výrobce kovových dílů a nábytku EKO-AGROMONT, s.r.o.
S postupem času došlo k nárůstu poptávky po práškovém lakování, které si vyžádalo navýšení výrobních kapacit a rozšíření pracovního týmu Práškové lakovny Čermák. Bylo uzavřeno několik nových kontraktů k dodávkám služeb, ze kterých jmenujme například německého výrobce kancelářského nábytku ZIEHL mewa a také několika místních firem - Výrobního družstva Drupol, výrobce a distributora kovového nábytku Alupress Design,s.r.o.

Nezanedabatelnou součástí nabídky Práškové lakovny Čermák je také předúprava kovů, která spočívá v průmyslovém odstranění mastných nečistot, ochranných olejových filmů z povrchu kovových předmětů, které je základem pro následné lakování ať už klasickými nebo práškovými - komaxitovými  barvami. Průmyslové odmašťování kovů je nejvíce využíváno náročnou firemní klientelou z automobilového a nábytkářského průmyslu, kde jsme schopni zaručit požadovanou kvalitu odmašťovaných předmětů a dát tak důležitý základ pro dokonalé přilnutí práškové barvy při následném lakování.

Jsme Vám připraveni nabídnout povrchovou úpravu kovů v těchto případech:

  • práškové lakování kovového nábytku,
  • práškové lakování speciálních konstrukcí kancelářských stolů a postelí,
  • práškové lakování reklamních stojanů,
  • drátěného programu,
  • nabízíme možnost práškového lakování i jednotlivých kusů, např. bezpečnostních rámů automobilů, ALU a kovových disků, různých tuningových autodoplňků

Zajímají Vás finanční podmínky a termíny realizace? Vyžádejte si kalkulaci!

 
volejte

2010 © Prášková lakovna Čermák Petr Titulní stránka Kontakt

Webdesign & SEO eStudio.cz